Produktai

Šiukšlių maišai

Esame pakavimo medžiagų iš polietileno gamintojai, todėl šiukšlėms skirtus maišus galime pagaminti įvairių išmatavimų bei spalvų. Priklauso nuo jūsų, kaip klientų, poreikio. Maišams pagaminti panaudojame HDPE žemo arba LDPE aukšto spaudimo polietileno granules. Mūsų gaminiai skirti naudoti buityje, medicinoje, pramonėje, gamyboje bei prekyboje. Maišeliai gaminami įvairaus storio ir yra susukti į ritinėlius pradedant nuo 20 vnt. Klientui pageidaujant galime pagaminti šiukšlėms maišelius su REVERTE specialiu priedu, skirtu tam, kad šie greitai suirtų, neterštų gamtos. Pagamintai produkcijai išduodame atitikties deklaracijas.

Asortimentas surašytas apačioje pleriminarus. Taip pat ir polietileninių šiukšlių maišelių kaina priklauso nuo užsakymo kiekio, todėl kainos negalime nurodyti. Orientuojamės tiek į mažus užsakymų kiekius, tiek ir didelius. Visi klientai yra laukiami. Pageidaujame, kad susisiektumėte su mumis ir pateiktumėte savo pageidavimus. Tada mes pateiksime pasiūlymą, o jūs priimsite naudingą sprendimą. Rašykite arba paskambinkite.

Šiukšlių maišai su rankenomis

Šiukšlių maišeliai su rankenomis 25 L (mėlynos spalvos)
Išmatavimai: 25/10x60 cm
Storis: 12 mk
Ritinėlyje: 25 vnt
Šiukšlių maišeliai su rankenomis 25 L (baltos spalvos)
Išmatavimai: 24,5/8x57 cm
Storis: 12 mk
Ritinėlyje: 25 vnt
Maišai šiukšlėms HDPE20 L (juodi)
Išmatavimai: 45x55cm
Storis: 8 mk
Ritinėlyje: 20 vnt
Maišai šiukšlėms HDPE 30L (juodi)
Išmatavimai: 50x60cm
Storis: 8 mk
Ritinėlyje: 50 vnt
Maišai šiukšlėms HDPE 60L (juodi)
Išmatavimai: 60x72cm
Storis: 8 mk
Ritinėlyje: 50 vnt

Maišai šiukšlėms LDPE 35L (juodi)

Išmatavimai: 50x60cm

Storis: 30mk.

Kiekis: 15vnt/rit. (30 rit/dž.)

Maišai šiukšlėms LDPE 240l (juodi)

Išmatavimai: 98x120cm

Storis:40mk 

Kiekis: 5vnt/rit (25rit/dėžėje)

  

Tai ne visas asortimentas. Jeigu neradote jūsų norus tenkinančio pasiūlymo parašykite arba paskambinkite mums. Išnagrinėsime jūsų norus ir pateiksime pasiūlymą. Bendradarbiaujant atrasime abi puses tenkinantį sprendimą.