Produktai

Ekologiški maišeliai

Pagal kliento pageidavimus galime pagaminti Ekologiškus maišelius su priedu "Renatura" arba "Reverte".

„Renatura“ - priedas ekologiškai saugus, bekvapis produktas. Pagrindinė jo sudedamoji dalis yra geležis, todėl gali būti naudojamas gaminiuose, skirtuose sąlyčiui su maisto produktais. Maišeliai su šiuo priedu visiškai suyra per 2-4 mėnesius. Priešingai nei krakmolo pagrindu pagaminti panašūs maišeliai, šie gali būti perdirbami. 

„Reverte“ - priedas ne tik skatina plastikinių maišelių irimą, bet ir leidžia nustatyti, kada šis procesas turėtų prasidėti. Nauja technologija užtikrina, kad pagamintas plastikinis maišelis tam tikrą laiką net ir veikiamas karščio, ultravioletinių spindulių ar mechaninio slėgimo, nepraras plastikui būdingų savybių ir nepradės irti anksčiau nei bus panaudotas. Tai ypač aktualu prekybininkams, kurie gali saugiai sandėliuoti ir eksploatuoti maišelius pageidaujamą laiką,“

UAB "Granplasta" įdiegtas Žiedinės ekonomikos gamybos principas.

Žiedinė ekonomika – tai atsinaujinanti sistema, kurioje išteklių ir atliekų sąnaudos, emisijos ir energijos praradimai yra sumažinami juos teisingai valdant ir sujungiant į uždarą energijos ir medžiagų grandinę.

Šie procesai gali būti pasiekti pasinaudojant ilgaamžio dizaino sprendimais, tinkama daiktų priežiūra, daiktų remontavimu, pakartotiniu naudojimu, daiktų restauravimu, atnaujinimu ir galiausiai – perdirbimu.